Inne - ANDREWBus i MALTRANS Przewozy Osób

ANDREWBus
&
 MALTRANS
Przewóz osób
Przejdź do treści

Menu główne:


Rozkład jazdy jest na bieżąco aktualizowany, a miejsca wyjazdów (przedstawione na tle zielonym). Pod każdym miejscem wyjazdu podany jest kierunek (miejsce docelowe trasy), miejscowości pośrednie oraz godziny odjazdów. Przy każdej godzinie są oznaczenia dodatkowe informujące o dniach oraz warunkach kursów (kursy w święta lub ich brak, kursy szkolne, itp.). Szczegółowy opis znajduje się na dole strony w legendzie.
Wyjazd z:                             UNIEJÓW UL. KILIŃSKIEGO                  
Kierunek
(MIEJSCE DOCELOWE)
Przez
(MIEJSCOWOŚCI POŚREDNIE)
Godziny odjazdów
KACZKI ŚREDNIEPrzykona07:45S        14:55S
ŁÓDŹ
ul. Lutomierska/Zachodnia
Poddębice
Aleksandrów Łódzki
04:55E        06:56             07:49E         09:03D     09:50 10:45E        12:43             13:47D        15:04
15:50E        17:25             19:21
TUREK
ul. Dworcowa
Przykona
07:10S        07:10D          08:20D      09:30D             
12:45D        
14:00D         15:55D       16:45D
Wyjazd z:              ŁÓDŹ - LUTOMIERSKA / ZACHODNIA
                   przystanek jednostronny MPK przy "Optyku" (nr 484)
Kierunek
(MIEJSCE DOCELOWE)
Przez
(MIEJSCOWOŚCI POŚREDNIE)
Godziny odjazdów
UNIEJÓW
Poddębice
Aleksandrów Łódzki
06:41E         08:29            09:10E           10:49D      11:23 12:42E        14:51D          15:09             16:35        17:50E 18:49           21:00
Wyjazd z:                      PODDĘBICE  UL. Łęczycka- rondo
Kierunek
(MIEJSCE DOCELOWE)
Przez
(MIEJSCOWOŚCI POŚREDNIE)
Godziny odjazdów
ŁÓDŹ
ul. Lutomierska/Zachodnia
Aleksandrów- Łódzki
05:21E          07:22        08:15E      09:29D      10:16 11:11E         13:09          14:13D       15:30        16:16E 17:51            19:47
UNIEJÓW
ul. Kilińskiego
Niewiesz
07:42E         09:30         10:11E       11:50D       12:24 13:43E        14:28S         15:23S      15:52D       16:10 17:36           18:51E        19:50         22:01
Wyjazd z:                      PODDĘBICE  UL. Zielona/Wspólna
Kierunek
(MIEJSCE DOCELOWE)
Przez
(MIEJSCOWOŚCI POŚREDNIE)
Godziny odjazdów
ŁÓDŹ
ul. Lutomierska/Zachodnia
Aleksandrów- Łódzki
05:19E       07:20          08:13E         09:27D    10:14  
11:09E       13:07           14:11D        15:28       16:14E         17:49          19:45
UNIEJÓW
ul. Kilińskiego
Niewiesz
07:44E       09:32           10:13E     11:52D         12:26     
13:45E       
14:30S        15:25S      15:54D         16:12     
1
7:38         18:53E        19:52         22:03
Wyjazd z:               TUREK UL. DWORCOWA-przy rondzie
Kierunek
(MIEJSCE DOCELOWE)
Przez
(MIEJSCOWOŚCI POŚREDNIE)
Godziny odjazdów
DOBRA
Kaczki Średnie
07:40S    12:30S   13:30S    14:30S
DOBRA
Kowale Pańskie
Kawęczyn
11:40S    13:30S
GOSZCZANÓWKaczki Średnie
Kawęczyn
14:30S    15:30S
GOZDÓWMalanów
Skarżyn
15:35S
KACZKI ŚREDNIETurkowice08:00S    12:30S     13:30S   14:30S   15:30S
KONIN
Tuliszków
05:55D    06:48S    06:50E    07:45D    08:45E     11:10E  
12:15D    14:00E    15:10D    16:22E     17:15D
KONIN
Władysławów        
Wyszyna
06:30D    08:30S    10:50D    13:30D   14:30S    15:25D
MIŁKOWICE
Kaczki Średnie
Dobra
Skęczniew
15:25S
SARBICKO
Tuliszków
15:20S
SKARŻYNMalanów
14:30S
TULISZKÓWRuda13:30S    
TULISZKÓWWymysłów14:33S
TUREK
Malanów
Dziadowice
07:55S    13:30S       14:30SB     15:40SB
TUREKGalew
Brudzew
Janów
13:30S     14:30S     15:30SK
UNIEJÓW
Przykona
06:30D    07:55D       09:00D       12:05D
13:30D    14:30S       15:25D       16:20D          
GADÓW
Tuliszków
15:25S
Wyjazd z:                   KONIN UL. KOLEJOWA-PKP
Kierunek
(MIEJSCE DOCELOWE)
Przez
(MIEJSCOWOŚCI POŚREDNIE)
Godziny odjazdów
SŁODKÓW KOL. NŻTuliszków15:40S
TULISZKÓW
Kiszewy
07:35S    13:45S    14:40S
TUREK
ul. Dworcowa
Tuliszków
06:55D    07:40E    08:40D    09:45E    12:30E
13:25D   15:20E     16:10D    17:15E    18:15D
TUREK
ul. Dworcowa
Władysławów
Wyszyna
07:30S   09:30D    12:15D    14:25D    15:25S     16:40D
Wyjazd z:                                 Gmina DOBRA
Kierunek
(MIEJSCE DOCELOWE)
Przez
(MIEJSCOWOŚCI POŚREDNIE)
Godziny odjazdów
MIŁKOWICE
Skęczniew
15:49S      
TUREK
ul. Dworcowa
Kowale Pańskie
12:15S    13:50S
TUREK
ul. Dworcowa
Kaczki Technikum
07:15S    08:15S     13:03S  14:03S    14:58S    
Wyjazd z:                           Gmina TULISZKÓW
Kierunek
(MIEJSCE DOCELOWE)
Przez
(MIEJSCOWOŚCI POŚREDNIE)
Godziny odjazdów
KACZKI ŚREDNIE
Grzymiszew
Turek
07:10S
KONIN
ul. Kolejowa- PKP
Kiszewy
06:20D    07:10S    07:15E    08:10D    09:10E    11:35E  
12:40D    14:10S    14:25E    15:10S     15:36D   16:47E  
17:40D
Gadowskie Holendry
16:05S
TUREK
ul. Dworcowa
Grzymiszew
07:20D    08:05E    09:05D    10:10E    12:55E    13:50D  
15:45E    16:05S    16:35D    17:40E    18:40D
TUREK
ul. Dworcowa
Tarnowa
07:05S
WRÓBLINA
Józinki
15:54S
Wyjazd z:                         Gmina WŁADYSŁAWÓW
Kierunek
(MIEJSCE DOCELOWE)
Przez
(MIEJSCOWOŚCI POŚREDNIE)
Godziny odjazdów
KONIN
ul. Kolejowa- PKP
Wyszyna
Kuny
06:44D   08:44D     11:04D     13:44D     14:41D   
KUNYWyszyna15:36S
TUREK
ul. Dworcowa

Międzylesie

07:17S     08:26S   10:14D     12:59D     15:09D    16:09S
Wyjazd z:                             Gmina BRUDZEW
Kierunek
(MIEJSCE DOCELOWE)
Przez
(MIEJSCOWOŚCI POŚREDNIE)
Godziny odjazdów
TUREK
ul. Dworcowa
Galew07:16S     08:11S     14:06S     15:06S     15:53SK
Wyjazd z:                          Gmina MALANÓW
Kierunek
(MIEJSCE DOCELOWE)
Przez
(MIEJSCOWOŚCI POŚREDNIE)
Godziny odjazdów
BRODYBibianna
14:46S   15:46S
GOZDÓWSkarżyn
15:50S
SKARŻYN
Miłaczew
14:45S
TUREK
ul. Dworcowa
Cisew
07:27S    07:28S     08:25S    15:15S   
TUREK
ul. Dworcowa
Wrząca
13:46S
Wyjazd z:                           Gmina PRZYKONA
Kierunek
(MIEJSCE DOCELOWE)
Przez
(MIEJSCOWOŚCI POŚREDNIE)
Godziny odjazdów
UNIEJÓW
ul. Kilińskiego
Ewinów06:43D     08:08D     09:13D     10:33E     12:18D  13:43D  14:43E     15:43D    16:33D
TUREK
ul. Dworcowa
Rogów07:26S     07:26D     08:36D     09:46E     11:51D  13:01D  14:16E     15:16D     16:11D     17:01D
Wyjazd z:                KACZKI ŚREDNIE - TECHNIKUM
Kierunek
(MIEJSCE DOCELOWE)
Przez
(MIEJSCOWOŚCI POŚREDNIE)
Godziny odjazdów
DOBRA
Wietchinin12:46S    13:46S      14:40S
GOSZCZANÓW
Kowale Pańskie
14:40S    15:40S
MIŁKOWICE
Skęczniew
15:25S
TUREK
ul. Dworcowa
Turkowice
07:29S    08:10S    13:23S     14:23S    15:15S
UNIEJÓW
ul. Kilińskiego
Przykona
15:19S
LEGENDA ROZKŁADU JAZDY
a   - nie kursuje w I dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25. XII;
d   - nie kursuje w dniu 1.01,w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25.i 26.XII
D   - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt;
E   - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt;
h   - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24. XII;
l    - nie kursuje w dniu 31. XII;
n   - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24. i 31. XII;
S   - kursuje w dni nauki szkolnej;
s   -  nie kursuje w pierwszy i ostatni dzień nauki szkolnej;
B   - kurs przez Bibiannę i Brody;
5   - kursuje w piątki;
6   - kursuje w soboty;
K  -  kursuje przez Koźmin;
Kurs bez oznaczenia odbywa się codziennie, przez cały rok.

Dworce:
Uniejów     - ul. Kilińskiego.
Turek        - ul. Dworcowa, przy C.H. Karuzela - UWAGA!!! Nie korzystamy z placu PKS TUREK.
Poddębice - ul. Łęczycka-rondo.
Konin        - ul. Kolejowa PKP, stanowisko 1, przy wieży ciśnień.
Łódź          - przystanek MPK,  przy skrzyżowaniu ulicy Lutomierskiej z Zachodnią.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego